U nedelju 25. aprila 2021. održava se 10. Beogradski duatlon – Sporticusova trka za poletarce i Prvenstvo Srbije u brzom duatlonu i kraćim distancama koje se boduju za STU Kup 2021.
Takmičenje će se održati na jezeru Ade Ciganlije, Beograd. Učestvuju starije i mlađe kategorije.

Lokacija: Dostavni put Ade Ciganlije (44.7790775, 20.3734391) tačke orijentacije: Aqua Ski, Taložnik.

Parking: S obzirom na to da je vikend, predlažemo vam da dođete ranije i parkirate na parkingu kod restorana: Aqua Ski (ili u blizini). Parking je besplatan.

Zdravstvene mere:
Molimo da poštujete preporuke Vlade Republike Srbije.
U skladu sa opštim prisustvom virusa i preporukama zavoda za javno zdravlje, mi kao organizatori manifestacije na otvorenom moramo da budemo društveno odgovorni, pa zbog toga:
– svi koji rade u organizaciji nosiće masku za vreme takmičenja;
– na race centru ćemo poštovati distancu od 2m;
– prilikom “Check in”-a distanca na ulazu od 2m i bezkontaktno merenje telesne temperature.

Race Centar:
Otvara se u 9:30 sati i biće otvoren do 10:30.
Radi brže registracije, molimo vas da donesete popunjenu zdravstvenu izjavu (preuzmite izjavu).

Prilikom registracije ćete preuzeti broj za telo (koji dete nosi oko struka) i broj za bicikl (koji se trakicama pričvrsti za korman/volan/upravljač bicikla). Broj za telo se vraća posle završene trke.

Check in:
Ostavljanje bicikala i kaciga u “zonu izmene” u zakazano vreme:
10:15 – 10:30 deca rođena 2016/17/18.
11:00 – 11:10 deca rođena 2012/13/14/15.

Startna vremena:
10:30 – prozivka 2016/17/18.

10:40 – start 2016/17/18.

11:00 – prozivka 2012/13/14/15.

11:10 – start 2012/13/14/15.

Format trke:

Trčanje (150m) + vožnja bicikla (250m) + trčanje (100m)

Mapi možete pristupiti i klikom na ovaj link.

Mlađa grupa (2016-18.)

Ana Antić Ž / Female 2016
Ana Dolničar Ž / Female 2016
Lena Golubović Ž / Female 2016
Ana Mitrović Ž / Female 2016
Teodora Nikolić Ž / Female 2016
Sofija Roganović Ž / Female 2016
Milica Škundrić Ž / Female 2016
Una Sobot Ž / Female 2016
Angelina Tešić Ž / Female 2016
Nestor Barlov M / Male 2016
Andrej Damjanović M / Male 2016
Vid Janković M / Male 2016
Vuk Kerkez M / Male 2016
Stefan Lazarević M / Male 2016
Ivan Miladinović M / Male 2016
Nemanja Mitrović M / Male 2016
Vanja Petković M / Male 2016
Nemanja (Milena) Savić M / Male 2016
Kosta Stefanović M / Male 2016
Andrija Špica M / Male 2016
Mateja Tubić M / Male 2016
Viktor Vukovojac M / Male 2016
Lola Bogoevski Ž / Female 2017
Maja Bosanac Ž / Female 2017
Miona Opačić Ž / Female 2017
Sasa Umicević Ž / Female 2017
Janko Bajić M / Male 2017
Luka Đukić M / Male 2017
Dusan Kojić M / Male 2017
Vasilije Milošević M / Male 2017
Iskra Stefanović Ž / Female 2018

Starija grupa (2012-15.)

Aleksa Avramović M / Male 2012
Aleksa Glavonjić M / Male 2012
Vasilije Popadić M / Male 2012
Luka Stanković M / Male 2012
Irina Avramović Ž / Female 2013
Petra Avramović Ž / Female 2013
Ilija Damjanović M / Male 2013
Uroš Lazarević M / Male 2013
Mateja Miladinović M / Male 2013
Petar Todorčević M / Male 2013
Feđa Živković M / Male 2013
Anja Bonić Ž / Female 2014
Tea Milanović Ž / Female 2014
Neda Mitrović Ž / Female 2014
Lana Veličković Ž / Female 2014
Tadija Avramović M / Male 2014
Maksim Čivtelić M / Male 2014
Maksim Isailović M / Male 2014
Vuk Popadić M / Male 2014
Jakov Radumilo M / Male 2014
Andrja Savić M / Male 2014
Nikola Vučković M / Male 2014
Mihailo Vuković M / Male 2014
Dunja Andrejić Ž / Female 2015
Anja Bosanac Ž / Female 2015
Lena Bosanac Ž / Female 2015
Sofija Kojić Ž / Female 2015
Nađa Radumilo Ž / Female 2015
Lena Sobot Ž / Female 2015
Isidora Sretenović Ž / Female 2015
Rastko Đelić M / Male 2015
Stefan Krupniković M / Male 2015
Konstantin Miler M / Male 2015
Marko Mirković M / Male 2015
Marko Nedeljković M / Male 2015
Aleksandar Plavšić M / Male 2015
Maksim Sretenović M / Male 2015
Vuk Todorović M / Male 2015
Ognjen Ristić M / Male 2015